Podaj Superbet kod promocyjny MECZYKI podczas rejestracji i otrzymaj najwyższy bonus 3755 zł. Odbierzesz freebet 35 zł i darmowy zakład na aplikację 20 zł. Skorzystasz też z freebetu 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, tygodniowego cashbacku 3200 zł i dodatkowego freebetu 600 zł!

Jaki jest kod?

Superbet kod promocyjny ma treść: MECZYKI. Wpisując go podczas zakładania konta, aktywujesz najwyższy Superbet bonus dla nowych graczy o wartości 3755 zł.

Bonus powitalny

Superbet bonus na start składa się z trzech odrębnych promocji. Są to kolejno: freebet od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet w apce 20 PLN oraz tygodniowy cashback w formie freebetu do 3500 PLN. Jeśli wykorzystasz nasz dedykowany kod, to Twój Superbet bonus powitalny powiększy się o dodatkowe 35 PLN.

Gdzie wpisać kod u bukmachera

Superbet kod promocyjny wpisz na pierwszej stronie formularza. Jeśli wejdziesz przez nasz link, kod zostanie uzupełniony automatycznie. Pamiętaj również o zaznaczeniu zgód marketingowych. Jest to element konieczny, aby uzyskać wszystkie dostępne bonusy startowe.

Jak obrócić bonus?

Ile razy trzeba obrócić Superbet bonus na start? Wszystkie bonusy w Superbet mają naprawdę korzystne warunki. W każdej promocji tego bukmachera wystarczy obrócić otrzymanymi środkami trzy razy.

Zestawienie promocji

PromocjaKwota
Tydzień bez ryzyka3500 PLN
Freebet od depozytu200 PLN
Darmowy zakład35 PLN
Freebet za aplikację20 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *