Podaj kod podczas rejestracji i otrzymaj najwyższy bonus 3755 zł. Odbierzesz freebet 35 zł i darmowy zakład na aplikację 20 zł. Skorzystaj z freebetu 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł oraz tygodniowego cashbacku 3500 zł. Ponadto kod promocyjny Superbet gwarantuje freebet 300 zł za gola Chelsea
w meczu z Liverpoolem lub nawet 600 zł za mistrzostwo Lecha Poznań!

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Kod promocyjny Superbet to: MECZYKI. Wpisując go podczas zakładania konta, aktywujesz najwyższą ofertę Superbet bonus na start o wartości 3755 zł. To nie wszystko. Za sprawą naszej aktualnej promocji, możesz również zgarnąć dodatkowe 300 zł za gola Chelsea w meczu z Liverpoolem lub nawet 600 zł za mistrzostwo Lecha Poznań.

Superbet bonus powitalny

Bonus powitalny Superbet to jedna z najatrakcyjniejszych promocji na rynku. Mowa bowiem o specjalnym pakiecie podstawowym, który zawiera 3 premie na start: freebet od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet
w apce 20 PLN oraz tygodniowy cashback w formie freebetu do 3500 PLN. Z kodem rabatowym: MECZYKI zyskujesz także extra freebet 35 PLN.

Nasz kod promocyjny Superbet gwarantuje również dodatkowe 300 PLN za gola Chelsea w wyjazdowej rywalizacji z Liverpoolem oraz bonus 600 PLN za mistrzostwo Lecha Poznań.

Gdzie wpisać kod u bukmachera Superbet

Kod zniżkowy wpisz na pierwszej stronie formularza. Jeśli wejdziesz przez nasz link, kod zostanie uzupełniony automatycznie. Pamiętaj również o zaznaczeniu zgód marketingowych. Jest to element konieczny, aby uzyskać wszystkie dostępne bonusy startowe.

Rejestracja konta w Superbet jest bardzo prosta. Wystarczy wykonać następujące korki:

  1. Wejdź na stronę bukmachera. Pamiętaj o Superbet kod promocyjny MECZYKI
  2. Znajdź przycisk Rejestracja i postępuj zgodnie ze wskazówkami
  3. Zaznacz pole kod promocyjny i skorzystaj z kodu promocyjnego MECZYKI
  4. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe, by cieszyć się z Superbet bonus powitalny

Jak obrócić Superbet bonus?

Każdy gracz musi pamiętać o tym, iż Superbet bonus powitalny może wiązać się z obrotem. Trzeba jednak przyznać, iż w przypadku Superbet bonus na start mowa o naprawdę bardzo korzystnych warunkach. Poniżej przedstawiamy zasady poszczególnych promocji.

Bonus od depozytu do 200 PLN w Superbet

Warto zwrócić uwagę na swoją pierwszą wpłatę u bukmachera Superbet. W ciągu czternastu dni od rejestracji konta i zaznaczeniu wszystkich zgód, możemy otrzymać freebet w wysokości 100% pierwszego depozytu, nawet do 200 PLN. W tym przypadku nie trzeba martwić się o obrót, gdyż wygrana z freebetu trafi na nasze konto, ale będzie pomniejszona o stawkę zakładu. Aby skorzystać z tej promocji należy dokonać minimalnej wpłaty 20 PLN.

Tydzień bez ryzyka w Superbet

Pierwsze dni korzystania z usług bukmachera Superbet mogą być bardzo przyjemne. Co najważniejsze, nie musimy specjalnie martwić się o ewentualne przegrane kupony, gdyż superbet bonus gwarantuje również tydzień bez ryzyka.

Zasady są proste. Dokonaj wpłaty w wysokości minimum 20 PLN i przez tydzień od momentu pierwszego depozytu możesz liczyć na zwrot w formie freebetu do 3500 PLN, jeżeli przez ten czas wyjdziesz na tzw. „minus”.

Freebet 35 PLN w Superbet

Nasz Superbet kod promocyjny MECZYKI gwarantuje również freebet 35 PLN. W tym przypadku gracz musi dokonać pierwszego depozytu za minimum 50 PLN. Dodatkowe środki na grę wylądują na naszym koncie w ciągu 48 godzin od momentu depozytu. W tej sytuacji także nie martwimy się o obrót, natomiast wygrana będzie pomniejszona o wartość freebetu.

Pamiętaj, iż kod promocyjny Superbet zobowiązuje nas również do akceptacji bonusów. W przypadku freebetu 35 PLN mamy 3 dni.

Freebet 20 PLN na aplikację

Kolejny Superbet bonus na start to freebet 20 PLN z tytułu skorzystania z aplikacji bukmachera. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu rejestracji i pierwszego depozytu, a otrzymamy dodatkowe środki. W tym przypadku również nie musimy martwić się o obrotu, natomiast wygrana z darmowego zakładu zostanie pomniejszona o wartość freebetu.

300 PLN za gola Chelsea w starciu z Liverpoolem

Z okazji ciekawie zapowiadającego się spotkania Liverpoolu z Chelsea, bukmacher Superbet zagwarantował dodatkowy bonus 300 PLN za gola „The Blues” w tej rywalizacji. Co najważniejsze, promocja dotyczy klientów, którzy skorzystają z naszego kodu MECZYKI.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się z kodem MECZYKI oraz postawić pierwszy zakład SOLO za minimum 2 PLN na gola Chelsea. Jeżeli „The Blues” strzelą gola w tym spotkaniu, otrzymamy freebet 300 PLN.

Superbet bonus na start

Kod promocyjny Superbet umożliwia nam skorzystanie z następujących opcji:

PromocjaKwota
Freebet od pierwszego depozytu200 PLN
Tydzień bez ryzyka3500 PLN
Dodatkowy freebet35 PLN
Freebet za zainstalowanie aplikacji20 PLN
Freebet za gola Chelsea w meczu z Liverpoolem300 PLN

Warto bacznie śledzić kod promocyjny Superbet, jeżeli w tym momencie nie chcesz skorzystać z promocji, ale myślisz o założeniu konta u tego bukmachera. Superbet bonus powitalny często związany jest z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, czego przykładem jest mecz Liverpoolu z Chelsea.

Promocje w Superbet

Bukmacher Superbet pamięta również o stałych użytkownikach. Gracz może skorzystać z promocji skierowanych do osób, które posiadają już konto. O jakich opcjach mowa w przypadku Superbet bonus?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *